تبادل کار

اواپراتور تبادل کار

ویژگی اواپراتور تبادل کار

اواپراتور از تجهیزات مهم صنایع مختلف چون برودت و تهویه مطبوع می‌­باشد. تبادل کار تولید کننده اواپراتور در ابعاد و کاربردهای مختلف است. اواپراتورهای تبادل کار دارای کویل­های مسی و فین­های آلومینیومی هستند. تراکم فین ها بین 3 تا 6 فین در اینچ می‌باشد. پخش کن گاز هر کدام از کویل ها، مبرد را به صورت مساوی در مسیر کویل پخش می‌کند.

موتور فن­ اواپراتور تبادل کار دارای روتور بیرونی با کلاس عایق بندی از نوع B وF، کلاس حفاظتی IP54 و محافظ حرارتی می‌­باشد. گستره دمای کارکرد موتور فن­ها از 30- سانتیگراد تا 60+ سانتیگراد است.

در دماهای زیر صفر برفک زدای الکتریکی برای هر مدل تعبیه می­‌شود. علاوه بر مدل­های موجود امکان طراحی و تولید مدل­های سفارشی نیز وجود دارد.

انواع اواپراتور تبادل کار

شرکت تبادل کار سری های مختلفی از اواپراتور هوایی (فن دار) را تولید می‌کند. این اواپراتور ها برای کابردهای دمای پایین و بالا مناسب می‌باشند.

کندانسور تبادل کار

کندانسور یکی از اجزای مهم سیستم‌­های صنعتی است. کندانسور تبادل کار در انواع مختلف و برای کاربردهای متنوع طراحی و تولید می‌شود. کندانسورهای هوایی با کویل‌های مسی و فین‌های آلومینیومی در ظرفیت‌های متفاوت ساخته می‌شوند. فن‌های این کندانسورها با کیفیت بالا، کم مصرف و با بازده بالا هستند. موتور این فن‌ها دارای روتور بیرونی با کلاس عایق بندی از نوع B وF، کلاس حفاظتی IP54 و محافظ حرارتی است. بازه دمای کارکرد موتور فن‌ها از 30- سانتیگراد تا 60+ سانتیگراد است. علاوه بر مدل‌های موجود، تبادل کار آماده طراحی و ساخت مدل‌های سفارشی برای‌ پروژه‌های مختلف است.

انواع کندانسور هوایی تبادل کار